Slagbord 1700-tal barock
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SLAGBORD, 1700-tal, barock, oval skiva, bemålat i rött och svart, låda i sargen, höjd ca 76, 135x57 cm, bordsskiva, 60 cm, total längd 177 cm
Ett ben med avslag, slitage, senare bemålning
397392
2016-07-28