Blåslampor mässing

Blåslampor mässing
Blåslampor mässing
Blåslampor mässing
Blåslampor mässing
Blåslampor mässing
Blåslampor mässing
Blåslampor mässing
Blåslampor mässing
Blåslampor mässing
Blåslampor mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BLÅSLAMPOR, 10 st, mässing, 6 st märkta Primus, 3 st märkta Sievert, 1 märkt Optimus, ca 17 - 46 cm

Slitage, enstaka bucklor förekommer

397398

2016-07-27