Sideboard i teak

Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak

Klubbat för:

3 400 SEK

5 000 SEK

NILS JONSSON, Troeds, 1960-tal, sideboard "Lyon", teak, höjd ca 80, 142x45 cm

Visst slitage

397399

2016-07-30