Sideboard IKEA

Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, IKEA, "Trudy", 1960-tal, teak, höjd ca 77, 190x43 cm

Bruksslitage, senare svartlackerade detaljer

397400

2016-07-30