Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLÅSLAMPOR, 9 st, mässing, varav 7 st märkta Primus, 1 st märkt Sievert samt 1 st märkt Radius, höjd ca 12-40 cm
Slitage, enstaka bucklor förekommer
397402
2016-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här