Blåslampor

Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor
Blåslampor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BLÅSLAMPOR, 9 st, mässing, varav 7 st märkta Primus, 1 st märkt Sievert samt 1 st märkt Radius, höjd ca 12-40 cm

Slitage, enstaka bucklor förekommer

397402

2016-07-28