Bord i lackarbete

Bord i lackarbete
Bord i lackarbete
Bord i lackarbete
Bord i lackarbete
Bord i lackarbete
Bord i lackarbete

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, troligen dekor i japanskt lackarbete, 1800-talets slut, höjd ca 76, diameter 120 cm

Lackarbete med omfattande ytskador och färgbortfall, sprickor, troligen senare underrede

397412

2016-07-28