Carl Johan Gustafsson Manneberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL JOHAN GUSTAFSSON MANNEBERG (1853-1930): Blomsterstudier, 1 par, signerade och daterade C Gson M 1899 samt 1897, ca 60x24 cm

reva, ytskador

397429

2016-07-28