Alexander Calder färgserigrafi
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ALEXANDER CALDER (1898-1976), Composition, signerad och numrerad Calder 52/125, färgserigrafi, ca 81x54 cm
Proveniens: Stockholms Auktionsverk, Moderna november 1999, auktionsnummer 873
397433
2016-07-28