Figuriner Kunglig Dansk och Lladro

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

FIGURINER, 7 st, porslin, 1900-talets andra hälft, bl a Kunglig Dansk och Lladro, höjd ca 5-25 cm

En figurin med mindre nagg, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

397436

2016-07-28