Fåtöljer stålrör

Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, stålrör och skinn, sitthöjd ca 32, höjd 80, 70x55 cm

Visst slitage

397439

2016-07-28