Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLAFFBORD, 1900-talets andra hälft, enl uppg Nordiska Kompaniet, sarg med två lådor, beslag i mässing, profilerade ben, höjd ca 75, 90x155 cm i uppfällt läge

Ytskador

397441

2016-07-28