Ljusstakar
2016-07-28
397445
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, pläter, dekor av bl a palmetter, botten med otydliga stämplarhöjd ca 21,5 cm
Smärre slitage, bucklor