Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-tal, märkt G. Boiardt, ca 80x40 cm

Slitage

397470

2016-07-28