Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
KARL ERIK HÖGLUND (född 1940): Par på cykel, signerad K E Höglund, E.A, färglitografi, ca 59x41 cm
397486
2016-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här