Karl Erik Höglund

Karl Erik Höglund
Karl Erik Höglund

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

KARL ERIK HÖGLUND (född 1940): Par på cykel, signerad K E Höglund, E.A, färglitografi, ca 59x41 cm

397486

2016-07-29