Barskåp Sverige 1930-tal

Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BARSKÅP med SERVERINGSVAGN, Sverige 1930-tal, pyramidmahogny, skåpet med barinredning i flambjörk, vagnen med glasskiva, total höjd ca 126, 95 x 44 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

397492

2016-07-28