Ole Wanscher matbord för Fritz Hansen
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLE WANSCHER, matbord, Fritz Hansen, Danmark 1944, modell 1913, valnöt med kantrand i mahogny, etikettmärkt 1944 modell 1913, höjd ca 76, diameter 120 cm, två sekundära iläggsskivor vardera 50 cm medföljer
Ytligt slitage, mindre repor
397496
2016-07-28