Ole Wanscher matbord för Fritz Hansen

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLE WANSCHER, matbord, Fritz Hansen, Danmark 1944, modell 1913, valnöt med kantrand i mahogny, etikettmärkt 1944 modell 1913, höjd ca 76, diameter 120 cm, två sekundära iläggsskivor vardera 50 cm medföljer

Ytligt slitage, mindre repor

397496

2016-07-28