Slagbord
2016-07-29
397504
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 73, 32x99, utfällt 166 cm
Renoverat, bruksslitage