Spegel ek

Spegel ek
Spegel ek

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKTUELL FORM, 1960-tal, spegel i ek med mjukt formad ram, ca 97x45 cm

Smärre slitage

397506

2016-07-28