Tallrikar skål Edouard Honoré Paris
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
TALLRIKAR, SKÅL PÅ FOT, 9 dlr., porslin, 1800-tal, Frankrike, Paris, Edouard Honoré, polykrom dekor av blommor, guldbård, delvis märkta "Anciennes Maison Daguty Edouard Honoré a Paris", diameter ca 22-23, höjd 10 cm
Smärre slitage
397527
2016-07-29