Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
SYPUFFAR, 1 par, 1940/50-tal, textilklädda, öppningsbar sits med undervarande förvaring, höjd ca 45, diameter 35 cm
Bruksslitage
397529
2016-07-29