Sypuffar

Sypuffar
Sypuffar
Sypuffar
Sypuffar
Sypuffar
Sypuffar

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

SYPUFFAR, 1 par, 1940/50-tal, textilklädda, öppningsbar sits med undervarande förvaring, höjd ca 45, diameter 35 cm

Bruksslitage

397529

2016-07-29