Stig Fyring oljemålning föreställande Hötorget

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015): Motiv av Hötorget med fontänskulpturen Orfeusgruppen av Carl Milles framför Konserthuset , signerad och daterad Stig Fyring den 3 augusti 1999, blandteknik på duk, ca 300x200 cm

397543

2016-07-29