Stig Fyring oljemålning föreställande Hötorget
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG FYRING (1934-2015): Motiv av Hötorget med fontänskulpturen Orfeusgruppen av Carl Milles framför Konserthuset , signerad och daterad Stig Fyring den 3 augusti 1999, blandteknik på duk, ca 300x200 cm
397543
2016-07-29