Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BESTICK, STRÖARE, silver, 18-1900-tal, bl a Sverige, England, olika modeller bl a gammal fransk, Rosenholm, total vikt ca 1060 g
Slitage, bucklor förekommer
397546
2016-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här