Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
CARL AXEL ACKING, bord, 1 par, Nordiska Kompaniet 1950, mahognyfaner, mellanliggande hylla, ben med hjul, brickmärkta NK "R 579 022 C 6 9 50", höjd ca 59, 54 x 96 cm
Senare påsatta hjul, ytskador
397549
2016-07-29