Carl Axel Acking, bord i par NK 1950

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

CARL AXEL ACKING, bord, 1 par, Nordiska Kompaniet 1950, mahognyfaner, mellanliggande hylla, ben med hjul, brickmärkta NK "R 579 022 C 6 9 50", höjd ca 59, 54 x 96 cm

Senare påsatta hjul, ytskador

397549

2016-07-29