Ernst Huber Österrike
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERNST HUBER (Österrike Wien 1895-1960): Motiv från Dorf, signerad och daterad E. Huber 46, akvarell, ca 34x52 cm
Proveniens: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far
397552
2016-07-29