Ernst Huber Österrike

Ernst Huber Österrike
Ernst Huber Österrike
Ernst Huber Österrike
Ernst Huber Österrike

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

ERNST HUBER (Österrike Wien 1895-1960): Motiv från Dorf, signerad och daterad E. Huber 46, akvarell, ca 34x52 cm

Proveniens: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far

397552

2016-07-29