Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS ROBERT PIPPAL (Österrike1915-1998):
Parkflanörer, signerad Pippal, pastell, ca 46x38 cm
Proveniens: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far
397553
2016-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här