Hans Robert Pippal

Hans Robert Pippal
Hans Robert Pippal
Hans Robert Pippal
Hans Robert Pippal

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HANS ROBERT PIPPAL (Österrike1915-1998):
Parkflanörer, signerad Pippal, pastell, ca 46x38 cm

Proveniens: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far

Kuntoraportti

397553

Päivämäärä:

2016-07-29