Hans Robert Pippal
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HANS ROBERT PIPPAL (Österrike1915-1998):
Parkflanörer, signerad Pippal, pastell, ca 46x38 cm
Proveniens: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far
Kuntoraportti
397553
Päivämäärä:
2016-07-29