Carl Gustaf Hellqvist oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CARL GUSTAF HELLQVIST (1851-1890): Munk ätandes ostron, signerad och daterad C. G. Hellqvist Paris 1884, olja på duk, ca 60x73 cm

397561

2016-07-29