Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Kråkbergs Anna", signerad och daterad i plåten Zorn 1903, etsning, ca 16x11,8 cm
Litteratur: Hjert & Hjert 114
Gulnad, fläckar
397562
2016-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här