Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Kråkbergs Anna", signerad och daterad i plåten Zorn 1903, etsning, ca 16x11,8 cm

Litteratur: Hjert & Hjert 114

Gulnad, fläckar

397562

2016-07-29