Karl Erik Höglund litografi

Karl Erik Höglund litografi
Karl Erik Höglund litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Uteservering, signerad K Höglund, EA, färglitografi, ca 43x60 cm, oramad

397564

2016-07-29