Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, modell "Butler", Rörmekano, förgylld metall, höjd ca 180 cm
Slitage
397566
2016-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här