Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SLEVAR, 6 st, allmoge, 1800-tal skurna i trä, delvis bemålade, daterade 1879 resp 1867, längd 20 till 55 cm
Patina, vissa lagningar
397567
2016-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här