Skåp i nyrenässans

Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans
Skåp i nyrenässans

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP , tvådelat, nyrenässans, fanerad i olika träslag, intarsia, draghandtag i mässing, inredd med hyllplan, ovandel och sarg med lådor, höjd ca 183, 101x51 cm

Draghandtag saknas, lös dekordel medföljer, nycklar saknas, skador, dekordelar saknas

397573

2016-07-29