Skåp i nyrenässans
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP , tvådelat, nyrenässans, fanerad i olika träslag, intarsia, draghandtag i mässing, inredd med hyllplan, ovandel och sarg med lådor, höjd ca 183, 101x51 cm
Draghandtag saknas, lös dekordel medföljer, nycklar saknas, skador, dekordelar saknas
397573
2016-07-29