Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL PÅ FOT, silver, 1900-tal, Indien, ciselerad dekor av växtslingor samt rutmönster, höjd ca 15 cm, vikt ca 232 g
Ngt sned, stötskador
397581
2016-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här