Silver Indien

Silver Indien
Silver Indien
Silver Indien
Silver Indien
Silver Indien
Silver Indien
Silver Indien
Silver Indien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL PÅ FOT, silver, 1900-tal, Indien, ciselerad dekor av växtslingor samt rutmönster, höjd ca 15 cm, vikt ca 232 g

Ngt sned, stötskador

397581

2016-07-29