Väggvitrin

Väggvitrin
Väggvitrin
Väggvitrin
Väggvitrin
Väggvitrin
Väggvitrin
Väggvitrin
Väggvitrin

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGVITRIN, 1800-talets andra hälft, blandstil, spröjsade glas i nygotisk stil, fanérat, höjd ca 97, krönets bredd 77 samt djup 25 cm, nyckel finns

Bruks och åldersrealterat slitage.

397610

2016-07-30