Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGVITRIN, 1800-talets andra hälft, blandstil, spröjsade glas i nygotisk stil, fanérat, höjd ca 97, krönets bredd 77 samt djup 25 cm, nyckel finns
Bruks och åldersrealterat slitage.
397610
2016-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här