Vägglampa art deco

Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPA, art deco, 1930/40-tal, med kvinnofigur i brons, slipat glas, höjd ca 50 cm

Bruksslitage

397637

2016-07-30