Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VICTOR GABRIEL GILBERT (1847-1933/35), tillskriven: Flicka i trädgård, signerad Victor Gilbert, akvarell, ca 34,5x27 cm
397645
2016-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här