Victor Gabriel Gilbert akvarell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VICTOR GABRIEL GILBERT (1847-1933/35), tillskriven: Flicka i trädgård, signerad Victor Gilbert, akvarell, ca 34,5x27 cm

397645

2016-07-30