Väggbonad kelim

Väggbonad kelim
Väggbonad kelim

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGBONAD, kelim, troligtvis 1920/30-tal, ca 202x132 cm

Smärre slitage

397679

2016-07-30