Barbro Östlihn oljemålning

Barbro Östlihn oljemålning
Barbro Östlihn oljemålning
Barbro Östlihn oljemålning
Barbro Östlihn oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

15 000 SEK

BARBRO ÖSTLIHN (1930-1995): "La Bourse I", a tergo signerad och daterad Barbro Östlihn 1989, olja på duk, ca 50x50 cm

Historik: Utställd Galerie Aronowitsch, Stockholm 1995, sedan till nuvarande ägare.

397708

2016-07-31