Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

VITRINSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, vitt och blåmålat, glasad dörr, nyckel skylt i mässing, höjd ca 156, 132x38 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Senare bemålning, slitage

397750

2016-07-31