Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
VITRINSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, vitt och blåmålat, glasad dörr, nyckel skylt i mässing, höjd ca 156, 132x38 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Senare bemålning, slitage
397750
2016-07-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner