Samehantverk Anders Sunna ask

Samehantverk Anders Sunna ask
Samehantverk Anders Sunna ask
Samehantverk Anders Sunna ask
Samehantverk Anders Sunna ask
Samehantverk Anders Sunna ask
Samehantverk Anders Sunna ask
Samehantverk Anders Sunna ask
Samehantverk Anders Sunna ask
Samehantverk Anders Sunna ask
Samehantverk Anders Sunna ask

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS SUNNA, dosa, samearbete i renhorn, signerad och daterad 2010, längd 11, höjd 5,5 cm

397774

2016-07-31