Samehantverk Anders Sunna

Samehantverk Anders Sunna
Samehantverk Anders Sunna
Samehantverk Anders Sunna
Samehantverk Anders Sunna
Samehantverk Anders Sunna
Samehantverk Anders Sunna
Samehantverk Anders Sunna
Samehantverk Anders Sunna
Samehantverk Anders Sunna
Samehantverk Anders Sunna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS SUNNA. dosa, samearbete i renhorn, signerad och daterad, längd 11, höjd 5,5 cm

397775

2016-07-31