Reseur

Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEUR, Jaeger Le-Coultre, 1900-talets första hälft, etui klätt i rött läder, ca 10x6 cm

Slitage, etui med smärre skador i lädret, ur med repor

397799

2016-08-01