Byrå 1920/30-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
BYRÅ med två lådor, 1920/30-tal, Swedish Grace, mahogny med intarsia i lövträ av stiliserad fontän, svärtad skiva, ramverk runt lådorna samt ben, dragringarna märkta bröderna Miller, höjd 75, 95x48 cm
Slitage
397800
2016-08-01