Byrå 1920/30-tal

Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

BYRÅ med två lådor, 1920/30-tal, Swedish Grace, mahogny med intarsia i lövträ av stiliserad fontän, svärtad skiva, ramverk runt lådorna samt ben, dragringarna märkta bröderna Miller, höjd 75, 95x48 cm

Slitage

397800

2016-08-01