Vägglampa
2016-08-01
397810
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄGGLAMPA, 1960-tal, utdragbar saxmodell, längd ca 25-80 cm
Visst slitage