Stolar i nyrokoko
2016-08-01
397812
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR, 1 par, björk, 1800-tal, nyrokoko, rödbetsade, sitthöjd ca 46 cm
En ryggbricka trasig, lagningar, något ostadiga,