Walter du Halde oljemålning

Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALTER DU HALDE: Kvinna och barn, signerad W du Halde, olja på duk, ca 60x91 cm

397813

2016-08-01