Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SIGILLRING, 18 k guld, sten med monogram, stämplad Carl Robert Wadlund, Stockholm, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt 7 g
Zustandsbeschreibung
Slitage
397833
2016-08-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner