Vitrinskåp
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, fanérat trä med intarsia samt dekorativa beslag i brons, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, välvt glas, två lösa hyllplan i glas, med belysning, höjd ca 142, 70x33 cm, nyckel finns
Smärre slitage.
397839
2016-08-03